Матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти (ясел - садка) №18 "Космос"

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №18 «Космос» розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 1911 кв.м. Проектна потужність закладу складає 220 місць (8 дошкільних і 4 ясельні групи). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 6 дошкільних груп і 2 ясельні – 144 дитини.

Загальна площа території закладу 1,2 га. Територія закладу дошкільної освіти

та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання, вентиляційних та каналізаційних систем.

В закладу дошкільної освіти є протипожежний інвентар, 1 протипожежний щит, 6 протипожежних кранів, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є водонагрівачі, технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний кабінети методичний, практичного психолога, вчителя-логопеда, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано медичний кабінет.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним, холодильним обладнанням.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 2 комп’ютерами з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 принтерами, сканером, телевізором.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування.

Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.