/Files/images/golovna/4.png

Інформація про заклад

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 18 "Космос" необхідні наступні документи :

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу.

2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ЗДО)

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма № 63).

4. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують

6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

ЗДО №18 «Космос» повністю укомплектовано педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Педагогічні кадри мають спеціальну педагогічну освіту, за станом здоров’я їм дозволено здійснювати педагогічну діяльність. У ЗДО працює 22 педагога, з них:

· з вищою категорією – немає;

· з І категорією – немає;

· з ІІ категорією – 5;

· з категорією «спеціаліст» – 16;

· педагоги, яким встановлено 9 та 10 тарифікаційний розряд – 2.

Педагоги, що мають вищу освіту – 7

Мова освітнього процесу в ЗДО – українська

Освітні програми:Форми організації освітнього процесу будуються на основі навчально-розвивальних програм МОН України: Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (затверджено наказом МОН України від 16.06.2015 № 641), Базового компоненту (за новою редакцією), Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (2016), «Дитина в дошкільні роки» (для логопедичної групи),

ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ ЗАКЛАД

Збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки

Кiлькiсть переглядiв: 493

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.