Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) №18 «Космос» в своїй діяльності керується Конституцією України, Законодавством України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Положенням про дошкільний навчальний заклад України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 305, іншими нормативно-правовими актами, власним статутом.
Головною метою закладу освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.
Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти; збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.
Головне завдання: забезпечує доступність і безоплатність дошкільної освіти в закладі у межах державних вимог до змісту, рівня обсягу дошкільної освіти та обов’язкову дошкільну освіту дитини старшого дошкільного віку.
Заклад дошкільної освіти функціонує протягом року, працює за п'ятиденним робочим тижнем , режим роботи -10,5 годин.
Щоденний графік роботи дошкільного навчального закладу: 7.00 – 17.30.
Вихідні дні – субота, неділя, святкові дні.
Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та на період оздоровлення.
Зміст навчально-виховного процесу в закладі дошкільної освіти №18 «Космос» визначається Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція) відповідно Освітньої програми для дітей від двох до семи років «Дитина», «Дитина в дошкільні роки» (для логопедичної групи).
Кiлькiсть переглядiв: 273

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.